Oyun Grupları

Oyun Grubu Nedir?

Temel olarak oyun grupları, çocuklar ve aileler için ilk ve en önemli sosyal ağlardan biridir. Gülümser Akademi oyun grupları hakkında daha fazlasını keşfedin!

0-6 Aylık Çocuk ve Oyuncak Seçimi

0-6 aylık bebek oyuncakları ebeveynler tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Doğumdan sonraki ilk zamanlarda bebek en fazla bedeniyle ilgilenir. Dolayısıyla elini, kolunu sallayarak, ağzına getirmeye çalışarak eğlenir.

6-7 Aylık Çocuk ve Oyuncak Seçimi

6-7 aylık bebeklerin hangi oyuncaklara ve oyunlara ilgi duyacağı ebeveynler tarafından bizlere en çok sorulan soruların başındadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı inceleyin!

7-12 Aylık Çocuk ve Oyuncak Seçimi

Artık emeklemeye ve yürümeye başlayan 7 - 12 aylık bebekler, oyuncakları birbirine vurmaktan, birbirinin içine sokmak gibi çeşitli eylemler yapmaktan hoşlanırlar.

12-18 Aylık Çocuk ve Oyuncak Seçimi

12-18 aylık bebekler, yanında sürükleyebileceği, tutup, itip-çekebileceği oyuncaklardan faydalanabilir. Daha detaylı bilgi için yazımızı inceleyin!

18-24 Aylık Çocuk ve Oyuncak Seçimi

18-24 aylık bebeklerin hangi oyun ve oyuncaklardan hoşlandığını öğrenmek için yazımıza göz atın!

2-3 Yaş Çocuk ve Oyuncak Seçimi

Bu yaş grubunda tercih edilen oyuncaklar çocuğun özellikle zihinsel gelişimine ve yeteneklerinin keşfedilmesinde önemli rol oynar. 2-3 yaş oyuncak önerileri ve daha fazlası hakkında bilgi sahibi olun!

3-4 Yaş Çocuk ve Oyuncak Seçimi

Oyun Grubu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Haberlerden Düzenli Olarak Haberdar Olun!

Güncel haberleri haber kutunuzda görmek için bültenimize mailinizle abone olabilirsiniz.

Gülümser Akademi © Copyright 2024
Tüm hakları saklıdır.
Ultra Mega Omega Icon