Bilgilik

Çocuk gelişiminden eğitimine kadar tüm bilimsel ve öğretici yazılar Gülümser Akademi Bilgilikte sizlerle buluşuyor.

Search

okul korkusu

Okul Korkusu Nedir?

Çocuklar okula başladıklarında ya da tatilden döndüklerinde okula gitmek istemeyip direnebilir, hastalık bulguları gösterebilir. Bunun sebebi genelde ayrılık kaygısıdır, okul korkusu olarak tanımlanır.

drama

Yaratıcı Drama Nedir

Yaratıcı drama, öğretmenin veya liderin süreci tasarladığı, belli eğitsel ve sanatsal amaçları olan, doğaçlama, rol oynama gibi tiyatro tekniklerinden faydalanarak çocuğun grup yaşantısı içerisinde herhangi bir konuyu, düşünceyi ya da olayı canlandırma sürecidir.

robotik

Kısaca Robotik Kodlama Atölyesi

Çocuklar bilimde, endüstride, mimaride ve çok daha fazla alanda teknolojinin varlığını anlamalarını sağlamak için özel temalar aracılığıyla robotik ve işbirlikçi kodlamayı öğrenir. Robotik kodlama eğitimi hakkında daha fazla bilgi alın!

müzik

Müzik Atölyesi

Müzik duygu ve düşüncelerimizi anlatmanın en kolay ve en estetik yoludur. Gülümser Akademi Müzik Atölyesi ile ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

doğa bilim

Doğa Bilim Atölye

Doğa ve bilim atölyesinde amacımız, çocuklarımıza bu bakış açısını vermek. Gülümser Akademi Doğa Bilim Atölyesi ile ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

müze

Müze Etkinlikleri Atölyesi

üze ziyaretleri insanların geçmiş kültürleri, tarihi öğrenmesine yardım eder. Doğanın dinamiklerini keşfetmesini sağlar.

musictogether

Music Together Atölyesi

mindfulness

Mindfulness Atölyesi

köpeklerle tanışma

Köpeklerle Tanışma Atölyesi

Gülümser Akademi © Copyright 2024
Tüm hakları saklıdır.
Ultra Mega Omega Icon