Ekip

Gülümser Akademi, çocuk sağlığı ve gelişimi ile ilgili alanının en profesyonel uzmanları ile çalışır. Ekibimiz ile tanışın!

En İyileri İle Çalışıyoruz

Play Ekibimizle Tanışın
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Gelişimsel Pediatri Uzmanı ve Gülümser Akademi kurucusu Özlem Gülümser oturuyor.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Gelişimsel Pediatri Uzmanı

Uzm. Dr. Özlem Gülümser

Daha Fazla Bilgi
Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olan Çağrı Gülümser muayenesinde oturuyor.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Halk Sağlığı-Epidemiyoloji Uzmanı

Prof. Dr. Çağrı Gülümser

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Uzmanı

Prof. Dr. Hatice Bakkaloğlu

Dr. Bakkaloğlu, Gazi Üniversitesinde Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında 1994 yılında lisans, Ankara Üniversitesinde Özel Eğitim alanında 1998 yılında yüksek lisans ve 2004 yılında doktora eğitimini tamamlamıştır.

Daha Fazla Bilgi

Klinik Psikolog

Prof. Dr. Gülsen Erden

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Klinik Psikoloji Anabilim Dalında öğretim üyesi olan Prof. Dr. Gülsen ERDEN, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı ardından Ankara Üniversitesinde aynı alanda doktora eğitimini tamamlamıştır.

Daha Fazla Bilgi

Ergoterapi Bölümü

Prof. Dr. Hülya Kayıhan

1979 yılında H.Ü. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu'ndan mezun olduktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Fizyoterapi ve rehabilitasyon departmanında çalışmıştır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde 1982 yılında bilim uzmanlığı, 1986 yılında doktora çalışmalarını tamamlamıştır.

Daha Fazla Bilgi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Hekimi

Prof. Dr. Kıymet İkbal Bakal

Daha Fazla Bilgi

Tıbbi Genetik

Prof. Dr. Serdar Ceylaner

Prof. Dr. Serdar Ceylaner, hem teşhis hem de bilimsel çalışmalar için nadir ve tanısız hastalıklara odaklanan bir tıp doktoru - tıbbi genetikçi. İntergen Genetik ve Nadir Hastalıklar Teşhis ve Araştırma Merkezi'nin yöneticisi, ortağı ve kurucusudur.

Daha Fazla Bilgi

Romatoloji ve Bütünsel Tıp

Doç. Dr. Günay Şahin Dalgıç

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmenin ardından İç Hastalıkları ihtisasını da Ankara Üniversitesinde yaptım. Sonrasında Romatoloji yan dalı yapmayı seçtiğimde ebette ki kalbimde çok özel yeri olan Ankara Üniversitesi dışında başka bir seçenek aklıma gelmedi. Romatoloji yan dal eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara Numune Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamlayıp ardından Başkent Üniversitesi Romatoloji Bilim Dalında göreve başladım.

Daha Fazla Bilgi

Eğitim Koordinatörü/Okul Öncesi Öğretmeni

Sema Baydilli

Gülümser Akademi Eğitim Koordinatörü Sema Baydilli Orta Doğu Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur. Kendisini daha yakından tanıyalım!

Daha Fazla Bilgi

Klinik Psikolog/Psikoterapist

Ekin Kayhan

Klinik Psikolog ve Psikoterapist Ekin Kayhan Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2006 yılında mezun olmuştur. 2006 yılından beri bebek-çocuk ve ergen ruh sağlığı alanında çalışmalar yürütmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Burcu Kılıç Tülü

Kılıç Tülü, Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Bölümünde 2018 yılından itibaren öğretim görevlisi; 2022 yılından itibaren Dr. Öğr. Üyesi olarak çalışmaktadır. Doktora derecesini 2020 yılında Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Anabilim dalından almıştır.

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Uzmanı

Arş. Gör. Samet Burak Taylan

Lisans eğitimini 2013-2017 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Zihin Engelliler Öğretmenliği programında, yüksek lisans eğitimini ise 2017-2020 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Özel Eğitim Yüksek Lisans programında tamamlamıştır.

Daha Fazla Bilgi

Klinik Psikolog/Psikoterapist

Nilay Evirgen

Klinik Psikolog/Psikoterapist Nilay Evirgen Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Kendisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olun!

Daha Fazla Bilgi

Klinik Psikolog/Psikoterapist

Ezgi Vardal Coşkun

Klinik Psikolog Ezgi VARDAL COŞKUN, 2011 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş ve aynı üniversitede Klinik Psikoloji yüksek lisans programını tamamlamıştır. Halen Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi programında doktora eğitimine devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Klinik Psikolog/Psikoterapist

Nazlı Tutku Şeşen

2020 yılında Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tamamlamıştır. Eğitimi sırasında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde, çeşitli kreşlerde ve özel eğitim merkezlerinde stajlarını tamamlamıştır. 2024 yılında Atılım Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlayıp klinik psikolog olmuştur.

Daha Fazla Bilgi
Ergoterapist Büşra Yeğiner gri duvar önünde

Uzman Ergoterapist

Büşra Yeğiner

Ergoterapist Büşra Yeğiner Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ergoterapi Bölümünden 2016 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümü yüksek lisans programına başlamıştır şu an tez aşamasındadır.

Daha Fazla Bilgi

Ergoterapist/Floortime Terapisti/Çocuk Yogası Eğitmeni

Melike Selin İkinci

Melike Selin İkinci, Gülümser Akademi’de Ergoterapi, Duyu Bütünleme ve Floortime Terapisi seanslarını sürdürmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Uzmanı

Fadime Yanaç Taylan

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Zihin Engelliler Öğretmenliği programında 2012-2016 yılları arasında tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini 2018-2021 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Özel Eğitim programında tamamlamış, aynı enstitüde 2021 yılından bu yana Özel Eğitim alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Uzmanı

Yasemin Gürcan

Yasemin Gürcan, 2003 yılında Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Ana Bilim Dalı Zihinsel Engelliler Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde 2009 yılında Gelişimsel Yetersizliği Olan Çocukların Öğretmenliği bölümünde yüksek lisans derecesini tamamlamıştır.

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Öğretmeni

Sena Özçelik

Lisans eğitimini 2018-2022 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Programında, ikinci lisans eğitimini 2019-2023 yılları arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği çift anadal programında tamamlamıştır.

Daha Fazla Bilgi

Özel Eğitim Öğretmeni

Onurcan Kula

Onur Can Kula, 2023 yılında Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Eğitimi boyunca çeşitli kurumlarda stajını yürütmüştür.

Daha Fazla Bilgi

Dil ve Konuşma Terapisti

Şevval Özer

Otizm spektrum bozukluğu, gecikmiş konuşma, gelişimsel dil bozuklukları, artikülasyon bozukluğu, fonolojik bozukluklar , akıcı konuşma bozuklukları (kekemelik, hızlı bozuk konuşma), ses bozuklukları alanlarında çalışmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Devlet Tiyatrosu Sanatçısı/ Gulumser Academy School of Arts

Gonca Eryiğit

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro- Oyunculuk Bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. Mezun olduğu yıl Devlet Tiyatroları’nın açmış olduğu Sanatçı alım sınavını başarı ile geçmiş ve mecburi bölge görevini yapmak üzere Diyarbakır’a gitmiştir. Diyarbakır’da 10 yıl süren bölge görevinin ilk iki yılında sanatçı olarak, sonraki 8 yılında ise hem idareci hem de sanatçı kimliği ile bölgeye hizmet vermiştir.

Daha Fazla Bilgi

Piyanist/Gulumser Academy School of Arts

Fırat Akarcalı

1990 yılında Ankara’da doğan Fırat Akarcalı, ortaokul, lise, lisans ve yüksek lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü’nde tamamladı. Aynı kurumda yardımcı piyano dersleri verdi ve orkestra şefliği bölümünde korrepetitör olarak görev aldı. Konservatuvar eğitiminin yanı sıra, Gazi Üniversitesi’nde müzik alanında ‘Pedagojik Formasyon’ programını başarıyla tamamladı.

Daha Fazla Bilgi

Ses Eğitimcisi/ Gulumser Academy School of Arts

Soprano Doç. Dr. Demet Gürhan

1976 yılında doğdu ve 12 yaşında piyano eğitimine başladı. 1995 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Bölümünü kazanarak Prof. Gülşen Şimşek’in şan anasanat dalı öğrencisi oldu. 2000–2005 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı’nda Öğretim Görevlisi olarak çalıştı.

Daha Fazla Bilgi

Sanatçı/Gulumser Academy School of Arts

M.A. Öğretim Görevlisi Yeşim Alıç

Yeşim Alıç İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro ana sanat dalından 1992 yılında mezuni oldu ve 1992-1994 yıllarında Londra Laban Dans ve Hareket Okulunda eğitmen eğitimi aldı. New York’da Alvin Ailey dans okulunda yaz okuluna devam etti.

Daha Fazla Bilgi

Oyun Grubu Öğretmeni

Gülcan Çetinkaya

Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olmuştur. Okul Öncesi Dönemde Müzikle Kavram Öğretimi (Gazi Üniversitesi),Okul Öncesi Dönemde Çoklu Zeka ve Uygulama Örnekleri (Gazi Üniversitesi) ve Ünvan Eğitim Kurumları Mesleki Eğitimi alarak çocuklara daha faydalı ve etkili olmak için kendini geliştirmeye çalışan bir öğretmendir. Çocuk Gelişimci Gülcan Çetinkaya'yı yakından tanıyalım.

Daha Fazla Bilgi

Yaz Çocuk Kulübü Koordinatörü

İlknur Kurtuluş Özgen

Başkent Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği lisans bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. Üniversitede aldığı eğitimlerin yanında çocuklarda müzik, dans, tiyatro ve spor gibi sanat dalları kulüplerinde sorumluluk almış butik kreşlerde bu alanlarla ilgili çalışmalar yapmıştır.

Daha Fazla Bilgi

Gülümser Akademi © Copyright 2024
Tüm hakları saklıdır.
Ultra Mega Omega Icon