Atölyeler

Çocuk Atölyeleri Hakkında Genel Bilgi

Gülümser Akademi Çocuk Atölyeleri, 4-12 yaş grubundaki çocuğunuza yeni kazanımlar, beceriler, sunacak; zihninin kapılarını daha geniş bir dünyaya açmasını sağlamış olacak.

Jimnastik (Bireysel /Grup dersleri)

Gülümser Akademi Jimnastik kursu; çocuklarda vücudun fiziksel yapısını düzeltme ve geliştirme amacıyla yapılan bir eğitim atölyesidir.

Köpeklerle Tanışma Atölyesi

Dünyadaki bütün canlılarla iletişim kurmanın ve tanışmanın yöntemleri vardır. Sokakta yaşayan kedi ve köpeklerin olduğu bir şehirde çocuklarımızı her konuda olduğu gibi bu canlılarla iletişim kurma konusunda da bilgilendirmeliyiz.

Felsefe Atölyesi

Düşünen Çocuk Felsefe Atölyesi, Çocuklar İçin Felsefe (Philosophy for Children), Amerikalı filozof Matthew Lipman’ın çalışmaları çerçevesinde ortaya çıkmış bir pedagojidir.

Havacılık ve Simülasyon Atölyesi

Havacılık ve Simülasyon atölyemiz; çocuklarımızın havacılık tutkularını desteklemek, bu alandaki bilgilerini arttırmak, el becerilerini geliştirmek, bir Kaptan Pilot eğitmen eşliğinde ve akranları ile sosyal etkileşim içinde çalışmalar yaparak havacılık ve simülasyon üzerine unutamayacakları bir deneyim yaşamalarını amaçlamaktadır.

İngilizce Oyun Atölyeleri

İNGİLİZCE OYUN ATÖLYESİ fikri bir ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Okul ortamında yabancı dil öğrenme süreci başlamaktadır.

Mindfulness Atölyesi

Mindfulness yani türkçe adıyla Bilinçli Farkındalık, şu anda burada ve şimdi var olmak, düşüncelerimize, bedensel duyumlarımıza ve dış çevremize nezaketle, yargılamadan ve merakla dikkat etmek olarak tanımlanır.

Music Together

Erken çocukluk dönemi müzik eğitimi için geliştirilen Music Together Uluslararası Programı, çocuğunuzun doğal müzik yeteneğini geliştirmesine yardımcı olan bilimsel araştırmalara dayalı bir müfredatı içermektedir.

Sanat Atölyeleri

Gülümser Akademi’de çocuklar için sanat atölyesi 5-8 yaş aralığındaki çocukların eğlenerek keyifli vakit geçirecekleri ve sanatla öğrenecekleri saatlik atölyeleridir.

Müze Atölyesi

Çocuklar müze gezileri kapsamında; çocukların hem sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunabilecek ideal ortamlar oluşturmuş hem de yaptığı faaliyetlerle zihinsel, bedensel, duyusal ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmayı, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirme hedeflenmiştir.

Çocuklar İçin Doğa Etkinlikleri

Gülümser Akademi doğa etkinlikleri çocuklarımıza doğanın bir parçası olduğunu ve onunla uyum içinde yaşaması gerektiğini öğretmeyi amaçlar.

Robotik Kodlama Atölyesi

Robotik Kodlama, çocukların bilimde endüstride, mimaride ve çok daha fazla alanda teknolojinin varlığını anlamalarını sağlamak için özel temalar aracılığıyla robotik ve işbirlikçi kodlamayı öğrenmesini sağlar.

Yaratıcı Drama Atölyesi

Yaratıcı drama atölyesi, çocukların keşfederek öğrenme becerilerini hayata geçirmelerini sağlayarak, öz farkındalıklarını eğlenceli ve sosyal bir biçimde geliştirmelerini sağlar.

Sağlıklı Beslenme ve Mutfak Atölyesi

Duygularım Atölyesi

STEM Eğitimi/Atölyesi

Gülümser Akademi STEM eğitimi kapsamında günlük yaşam problemleri ile kavramsal bilgiler arasında bir ilişki kuran STEM eğitim anlayışı aracılığı ile çocuklar; kendileri için anlamlı bir sürecin içinde STEM(fen,teknoloji, mühendislik ve matematik) disiplinlerinin temelini anlayabilirler.

Gülümser Akademi hamile yogası atölyesi.

HAMİLE YOGASI

Hamile yogası, gebelik dönemini daha rahat geçirmenizi ve bedeni doğuma hazırlamayı amaçlayan egzersiz yöntemidir.

Sanat Temelli Sosyal Beceri Atölyesi

Güncel Haberlerden Düzenli Olarak Haberdar Olun!

Güncel haberleri haber kutunuzda görmek için bültenimize mailinizle abone olabilirsiniz.

Gülümser Akademi © Copyright 2024
Tüm hakları saklıdır.
Ultra Mega Omega Icon