Gülümser Akademi Çocuk Kulübü Yaz Dönemi Başlıyor

23 May 15:16

Yaz döneminde çocukların keyifli vakit geçirecekleri, eğlenerek yeni bilgiler edinebilecekleri bir kulüp programıyla yaz dönemine başlayacağız.

  📣Gülümser Akademi Yaz Çocuk Kulübü  Başlıyor…

Değerli Ailelerimiz,

Gülümser Akademi Çocuk Kulübü / Yaz Okulumuz, öğrencilerin yazın sadece boş zamanlarını doldurmaktan çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Alanlarında uzman hocalar (Ergoterapist, Duyu Bütünleme Uzmanı, Klinik Psikolog, Dil Konuşma Terapisti, Özel Eğitim Uzmanı, Gelişimsel Pediatrist, Okul Öncesi Eğitimi Uzmanları) tarafından tasarlanmış erken çocukluk ve çocukluk dönemine ait bilimsel olarak kanıtlanmış uygulamalarla çocukların birçok beceri ve gelişimini; bilişsel, görsel, duyusal, motor, psikolojik, dil-konuşma ve sanatsal tüm alanlarda destekleyen, birbiriyle iç içe, bilimsel kuramlara dayanan aşamalar halinde ilerleyen uygulamaları kapsar. Kulüp çalışmalarında öğrencilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlamalar yapılır. Planlanan içerikler öğrencilere; olaylara farklı bakış açıları geliştirmelerini, analitik düşünmelerini, takım çalışması yapabilmeyi, bildikleri ve öğrenecekleri arasında ilişki kurmayı, tasarımlarını çekinmeden sunabilmeyi ve geliştirmeyi, sosyal cesaretlerini ve iletişim becerilerini arttırmayı sağlar. Bu bilimsel program öğrencilerin keşfederek ve uygulayarak öğrenmelerine fırsat sunar. Kulüp çalışmaları, düşündüklerini rahatça ifade edebilen, uygulamaya geçiren, yenilikçi ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Proje tabanlı öğrenme programıyla yapacağımız çalışmalar okul kültüründen farklı beceri ve kazanımlarla ilerleyecektir.

NEDEN GÜLÜMSER AKADEMİ YAZ ÇOCUK KULÜBÜNÜ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Yaz okulu ve kulüp çalışmalarımız; okul öncesi ve ilkokul eğitimi, psikoloji, ergoterapi, dil ve konuşma terapisi, bireysel (özel) eğitim ve sanat alanlarında uzman kadromuzun da içinde yer alacağı çok disiplinli bakış açısıyla uzman eğitmenler tarafından uygulanacaktır.

Diğer taraftan yıl boyu devam eden okul, ödev, sınav süreçlerinin yanında küresel ve toplumsal süreçlerin çocuklarımız üzerinde yarattığı baskı ve stresi hepimiz bilmekteyiz. Yaz dönemi ile birlikte çoğu çocuk sadece eğlenmek, dinlenmek hatta tembellik yapmak isteyebilir. Bu beklentiyi anlayışla karşılamak ve hepimizin çocukluğumuza dönerek bunun doğal bir beklenti olduğunu anlayışla karşılamamız gerektiğini düşünmekteyiz. Bu yüzden çocukları yaz döneminde OKUL psikolojisinden uzaklaştırmak istiyoruz. Programımızın adında KULÜP sözcüğünü seçmemizin nedeni budur. Temel hedefimiz çocukların Gülümser Akademi Çocuk Kulübüne keyifle gelmesi, akranları ile sosyalleşmesi, bol eğlenerek, düşünerek, konuşarak, öğrenerek, gülerek vakit geçirmesidir. Bu yüzden sizleri Gülümser Akademi Çocuk Kulübümüze davet ediyoruz. 

Gülümser Akademi Yaz Çocuk Kulübü Koordinatörü İlknur Kurtuluş Özgen  liderliğinde yapılacak yaz dönemine tüm çocuklarımızı bekliyoruz. 

GÜLÜMSER AKADEMİ YAZ ÇOCUK KLÜBÜ DÖNEMLERİ

1-5 Temmuz (1 hafta)

8-12 Temmuz (1 hafta)

15-19 Temmuz (1 Hafta)

22 Temmuz -26 Temmuz (1 hafta)

29 Temmuz-2 Ağustos (1 Hafta)

5 Ağustos-9 Ağustos (1 Hafta)

12-16 Ağustos (1 Hafta)

19-23 Ağustos (1 Hafta)

26-30 Ağustos (1 Hafta)


*YAZ ÇOCUK KULÜBÜ ücretlerimize YEMEK ÜCRETİ dahil DEĞİLDİR*

**YAZ ÇOCUK KULÜBÜ HAFTALIK ÜCRETİ 5000 TL (KDV dahil)**

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

●       Programımız hafta içi her gün 09.00-16.30 saatleri arasında haftalık periyotlar halinde yapılacaktır. Ders programı ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

●       Akademiye ulaşım veliler tarafından sağlanacaktır.

●       Yaz okuluna çocukların kahvaltılarını yapmış olarak gelmeleri beklenmektedir. Öğle yemeği için çocuklarımız kendi yemeklerini çantalarında getireceklerdir.  Ayrıca kurum tarafından sağlıklı atıştırmalıklar ara öğün şeklinde ikram edilecektir.

●       Gruplar karma yaş grubu olarak yapılacaktır. (5-10 yaş)

Ön kayıt için 0 530 391 67 89 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. 

Diğer Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Gülümser Akademi © Copyright 2024
Tüm hakları saklıdır.
Ultra Mega Omega Icon